Záhadný faul

Cena produktu Záhadný faul není známa.

 

Popis produktu Záhadný faul: Fotbalový míč je kulatý, ale co se právě děje kolem předního zahraničního klubu, má pěkně velké a bolestivé hrany. Dva velcí kamarádi sledují na tréninku svého oblíbeného klubu nevinný faul na nov... > více informací


Záhadný faul - popis

nahoru

Fotbalový míč je kulatý, ale co se právě děje kolem předního zahraničního klubu, má pěkně velké a bolestivé hrany. Dva velcí kamarádi sledují na tréninku svého oblíbeného klubu nevinný faul na novou hvězdu fotbalového nebe. Ale jak jsou překvapeni, když ve večerních zprávách slyší, že hráč byl těžce zraněn! Kluci se diví - je to možné'? Tady něco nehraje! Pustí se do pátrání a objeví obrovský podvod. Dramatickými okamžiky, do nichž se dostanou při odhalení podvodu, se prolíná začínající vztah dvou mladých lidí - Anny a Olafa. Kdo stojí v pozadí velké aféry a proč se oba kamarádi i se svou přítelkyní stanou terčem nevybíravých, surových útoků'?

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Záhadný faul užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dobrodružná literatura nebo Literatura pro nejmenší, Pohádky a pověsti, Ostatní dětská literatura.

Nejlevnější Záhadný faul akční ceny - Levné Záhadný faul

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Záhadný faul stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Záhadný faul najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Dívčí romány.