Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Dětská literatura > Dívčí romány >

Můj tajný zápisník – se zámečkem

Můj tajný zápisník – se zámečkem

Můj tajný zápisník – se zámečkem zobrazit galerii
hodnocení produktu (1)
     

Cena:

169

Vývoj ceny

Hlídat cenu

Popis produktu Můj tajný zápisník – se zámečkem: Máš tajemství, která se musí střežit? Zapiš si je do svého tajného zápisníku a zamkni na zámek. Pouze ten, komu to dovolíš, si přečte o tvých snech a zálibách, jaké čteš ráda knihy a co bys chtěla... > více informací


Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Můj tajný zápisník – se zámečkem - popis

nahoru

Máš tajemství, která se musí střežit? Zapiš si je do svého tajného zápisníku a zamkni na zámek. Pouze ten, komu to dovolíš, si přečte o tvých snech a zálibách, jaké čteš ráda knihy a co bys chtěla dělat v budoucnu. Nikomu nemusíš ukazovat tajné fotky tebe a tvých kamarádek a nikdo se nedozví podrobnosti o vašem kamarádství. Nechybí kalendář, kde si můžeš znamenat nejdůležitější tajné události. V kvízu si zase prověříš, jak dobře se znáte s kamarádkami. A pamatuj si: NEZTRAŤ KLÍČE!

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Můj tajný zápisník – se zámečkem užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Encyklopedie pro děti nebo Knížky pro školáky, Pohádky a pověsti, Literatura pro nejmenší.

Nejlevnější Můj tajný zápisník – se zámečkem akční ceny - Levné Můj tajný zápisník – se zámečkem

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Můj tajný zápisník – se zámečkem stojí 169 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Můj tajný zápisník – se zámečkem najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Dívčí romány.


;