Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Dětská literatura > Dívčí romány >

Jenny Hanová: Léto, kdy jsem zkrásněla

Jenny Hanová: Léto, kdy jsem zkrásněla

Cena produktu Jenny Hanová: Léto, kdy jsem zkrásněla není známa.

 

Popis produktu Jenny Hanová: Léto, kdy jsem zkrásněla: Belly měří svůj život v létech, a tím nemyslíme roky, ale roční období. Všechno zajímavé a báječné se v jejím případě odehrává výhradně od června do srpna. Zimy jsou dobré pouze na to, aby počítal... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Jenny Hanová: Léto, kdy jsem zkrásněla - popis

nahoru

Belly měří svůj život v létech, a tím nemyslíme roky, ale roční období. Všechno zajímavé a báječné se v jejím případě odehrává výhradně od června do srpna. Zimy jsou dobré pouze na to, aby počítala týdny do dalšího léta, kdy konečně s mámou a bratrem Stevenem odjede jako každý rok k moři. Tedy přesněji řečeno do prázdninového domu přímo na pláži, který patří Suzanně, mámině nejlepší přítelkyni. A k Suzanně a jejímu domu zase neodmyslitelně patří její dva synové, Konrád a Jeremiáš. Tuhle dvojičku zná Belly odmala a co si pamatuje, jenom netrpělivě čeká, až si jí kluci začnou konečně všímat a vezmou ji mezi sebe. A toto léto se to konečně stane. A navíc se z nevýrazného káčátka vyloupne krásná labuť. Belly je k údivu všech najednou krásná mladá dívka. Jenže v toto báječné a zároveň hrozné léto se změní i všechno ostatní. Vlastně se promění Bellin celý život. K lepšímu i k tomu horšímu…

První díl volné trilogie o dospívání, prvních láskách, zmatení z vlastních citů i o nepříjemnostech, které provázejí dospívání, je určen čtenářkám od 12 let, jež si v sympatické, vtipné a svérázné Belly najdou kamarádku, které dokonale rozumí, protože prožívá podobné osudy jako ony.

Detaily
240 stran
český jazyk


Jazyk: český jazyk
Rok vydání: 2013

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Jenny Hanová: Léto, kdy jsem zkrásněla užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Encyklopedie pro děti nebo Knížky pro školáky, Dobrodružná literatura, Komiksy.

Nejlevnější Jenny Hanová: Léto, kdy jsem zkrásněla akční ceny - Levné Jenny Hanová: Léto, kdy jsem zkrásněla

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Jenny Hanová: Léto, kdy jsem zkrásněla stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Jenny Hanová: Léto, kdy jsem zkrásněla najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Dívčí romány.